Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram takipçi hilesi denilen paketleri kullanarak, oldukça kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Minimum 5000 takipçiden başlayan paketlerimiz 70.000 takipçiye kadar ulaşmaktadır. Paket içeriklerinin her biri farklı olup minimum 50 Türk Lirası ile paketlerimize sahip olabilirsiniz.

 İnstagram hesabınız için aldığınız hiçbir paket kullanımında şifreniz talep edilmez. Aldığınız paketlerin tamamı 1-3 saat arasında hesabınızda aktif olur. Aldığınız hizmete karşılık faturanız kesilerek dilediğiniz adrese fatura gönderimi de yapılmaktadır. Yani ödeme seçeneklerinin tamamı 3D güvenli ödeme sistemi ile hizmet vermektedir.

 Takipçi konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerin her biri kaliteli içerikleriyle kişilerin hesabında aktif olmaktadır.

 MİNİMUM TAKİPÇİ PAKET İÇERİĞİ

 İnstagramda takipçi satın almak istiyorsanız firmamızın sunduğu farklı paketleri kullanabilirsiniz. Bu paketlerde minimum seçenek ise 5000 takipçisi olan pakettir. Fiyat olarak 50 Türk Lirası olan paket, dünya geneli takipçi olanağı sunmaktadır. Ayrıca, paket içeriğini kullanırken sizin başka kullanıcıları takip etmeniz de gerekmez. Şifre istemeden 3 saatlik bir süre içerisinde alınan paket hesaba yüklenir. Takipten çıkarılma durumu da göz önünde bulundurularak paket içeriklerinde fazladan takipçi gönderilir. Tüm bunlar 7/24 müşteri desteği ile beraber sağlanır.

2019-10-28 00:09:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

CanliTv

CanliTv

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-3082138989453894", enable_page_level_ads: true }); Canlı Tv izle Günümüzde bir çok insan evden, ofisten internet bağlantısı

Ücretsiz Spotify Premium Hesaplar 2019

Ücretsiz Spotify Premium Hesaplar 2019

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-3082138989453894", enable_page_level_ads: true }); YekoMedya Özel =================== Username : syharomi@gmail.com Şifre: 1985saglup

KOŞUL VE GİZLİLİK

KOŞUL VE GİZLİLİK

Sisteme giriş yapmış tüm kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Her kişi kendisinden sorumludur, site üzerinde yapılan tüm işlemler web site ile alakası olmamaktadır.